  • WSC00023R300FEB
WSC00023R300FEB
advertisement
Manufacturer No:
WSC00023R300FEB
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-WSC00023R300FEB
Package:
Datasheet:
WSC00023R300FEB
Description:
Wirewound, 3.3Ohm, 1%,
Quantity:
In Stock : 614
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
WSC00023R300FEB
    Select All
  • Number of Pins
    4527
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    3.3Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W
  • Height
    2.54mm
  • Length
    11.5mm
  • Width
    7mm