  • WSC251512R10FEB
WSC251512R10FEB
advertisement
Manufacturer No:
WSC251512R10FEB
HK JDW NO:
866-WSC251512R10FEB
Description:
Wirewound, 12.1Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC251512R10FEB
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    12.1Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W