  • WSC2515174R0JEB
WSC2515174R0JEB
advertisement
Manufacturer No:
WSC2515174R0JEB
HK JDW NO:
866-WSC2515174R0JEB
Package:
2515
Datasheet:
Description:
Wirewound, 174Ohm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC2515174R0JEB
  • Package / Case
    2515
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    174Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W