  • WSC25151K240JEB
WSC25151K240JEB
advertisement
Manufacturer No:
WSC25151K240JEB
HK JDW NO:
866-WSC25151K240JEB
Description:
Wirewound, 1.24kOhm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC25151K240JEB
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    1.24kOhm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W