  • WSC25154R000DEB
WSC25154R000DEB
advertisement
Manufacturer No:
WSC25154R000DEB
HK JDW NO:
866-WSC25154R000DEB
Description:
Wirewound, 4Ohm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC25154R000DEB
    Tin
  • Number of Pins
    2515
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    4Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W
  • Case Code (Metric)
    6438
  • Height
    1.14mm
  • Length
    6.4mm
  • Width
    3.8mm