  • WSC251563R40FEK
WSC251563R40FEK
advertisement
Manufacturer No:
WSC251563R40FEK
HK JDW NO:
866-WSC251563R40FEK
Description:
Wirewound, 63.4Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC251563R40FEK
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    63.4Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W