  • WSC25158R660DEK
WSC25158R660DEK
advertisement
Manufacturer No:
WSC25158R660DEK
HK JDW NO:
866-WSC25158R660DEK
Description:
Wirewound, 8.66Ohm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC25158R660DEK
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    8.66Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W