  • WSC452710R00FBA
WSC452710R00FBA
advertisement
Manufacturer No:
WSC452710R00FBA
HK JDW NO:
866-WSC452710R00FBA
Description:
Wirewound, 10Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC452710R00FBA
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    10Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W