  • WSC45272R670JEB
WSC45272R670JEB
advertisement
Manufacturer No:
WSC45272R670JEB
HK JDW NO:
866-WSC45272R670JEB
Package:
4527
Datasheet:
Description:
Wirewound, 2.67Ohm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC45272R670JEB
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    2.67Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W