  • WSC452730R10FBA
WSC452730R10FBA
advertisement
Manufacturer No:
WSC452730R10FBA
HK JDW NO:
866-WSC452730R10FBA
Package:
4527
Datasheet:
Description:
Wirewound, 30.1Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC452730R10FBA
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    30.1Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W