  • WSC45274K640FEB
WSC45274K640FEB
advertisement
Manufacturer No:
WSC45274K640FEB
HK JDW NO:
866-WSC45274K640FEB
Step5Bar-code shipping tag
WSC45274K640FEB
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    4.64kOhm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W