  • WSC45274K870FEB
WSC45274K870FEB
advertisement
Manufacturer No:
WSC45274K870FEB
HK JDW NO:
866-WSC45274K870FEB
Description:
Wirewound, 4.87kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC45274K870FEB
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    4.87kOhm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W