  • WSC452784R50FEK
WSC452784R50FEK
advertisement
Manufacturer No:
WSC452784R50FEK
HK JDW NO:
866-WSC452784R50FEK
Step5Bar-code shipping tag
WSC452784R50FEK
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    84.5Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W