  • WSC4527R4420FEA
WSC4527R4420FEA
advertisement
Manufacturer No:
WSC4527R4420FEA
HK JDW NO:
866-WSC4527R4420FEA
Description:
Wirewound, 442mOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC4527R4420FEA
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    90 ppm/°C
  • Resistance
    442mOhm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W