  • WSC692713R80DEK
WSC692713R80DEK
advertisement
Manufacturer No:
WSC692713R80DEK
HK JDW NO:
866-WSC692713R80DEK
Description:
Wirewound, 13.8Ohm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC692713R80DEK
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    13.8Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    3W