  • WSC69272K490DEA
WSC69272K490DEA
advertisement
Manufacturer No:
WSC69272K490DEA
HK JDW NO:
866-WSC69272K490DEA
Description:
Wirewound, 2.49kOhm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC69272K490DEA
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    2.49kOhm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    3W