  • WSC69274R120FEA
WSC69274R120FEA
advertisement
Manufacturer No:
WSC69274R120FEA
HK JDW NO:
866-WSC69274R120FEA
Datasheet:
WSC69274R120FEA
Description:
Wirewound, 4.12Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC69274R120FEA
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    4.12Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    3W