  • WSC69277K870FEA
WSC69277K870FEA
advertisement
Manufacturer No:
WSC69277K870FEA
HK JDW NO:
866-WSC69277K870FEA
Description:
Wirewound, 7.87kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC69277K870FEA
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    7.87kOhm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    3W