  • WSF251513R30DHEK
WSF251513R30DHEK
advertisement
Manufacturer No:
WSF251513R30DHEK
HK JDW NO:
866-WSF251513R30DHEK
Description:
Metal Film, 13.3Ohm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF251513R30DHEK
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    13.3Ohm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W