  • WSF251513R80FKEK
WSF251513R80FKEK
advertisement
Manufacturer No:
WSF251513R80FKEK
HK JDW NO:
866-WSF251513R80FKEK
Description:
Metal Film, 13.8Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF251513R80FKEK
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W
  • Radiation Hardening
    No
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    13.8Ohm