  • WSF251516R50DKEB
WSF251516R50DKEB
advertisement
Manufacturer No:
WSF251516R50DKEB
HK JDW NO:
866-WSF251516R50DKEB
Description:
Metal Film, 16.5Ohm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF251516R50DKEB
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    16.5Ohm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W