  • WSF2515180R0DKEK
WSF2515180R0DKEK
advertisement
Manufacturer No:
WSF2515180R0DKEK
HK JDW NO:
866-WSF2515180R0DKEK
Description:
Metal Film, 180Ohm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF2515180R0DKEK
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    180Ohm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W