  • WSF251529R40FHEA
WSF251529R40FHEA
advertisement
Manufacturer No:
WSF251529R40FHEA
HK JDW NO:
866-WSF251529R40FHEA
Description:
Metal Film, 29.4Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF251529R40FHEA
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    29.4Ohm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W