  • WSF251553R60DEEK
WSF251553R60DEEK
advertisement
Manufacturer No:
WSF251553R60DEEK
HK JDW NO:
866-WSF251553R60DEEK
Step5Bar-code shipping tag
WSF251553R60DEEK
    2515
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    53.6Ohm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W