  • WSF251568R00FKEB
WSF251568R00FKEB
advertisement
Manufacturer No:
WSF251568R00FKEB
HK JDW NO:
866-WSF251568R00FKEB
Step5Bar-code shipping tag
WSF251568R00FKEB
    2515
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    68Ohm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W