  • WSF25158K060FHEK
WSF25158K060FHEK
advertisement
Manufacturer No:
WSF25158K060FHEK
HK JDW NO:
866-WSF25158K060FHEK
Package:
2515
Datasheet:
Description:
Metal Film, 8.06kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF25158K060FHEK
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    8.06kOhm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W