  • WSF25158K870FEEA
WSF25158K870FEEA
advertisement
Manufacturer No:
WSF25158K870FEEA
HK JDW NO:
866-WSF25158K870FEEA
Step5Bar-code shipping tag
WSF25158K870FEEA
  • Power Rating
    1W
  • Radiation Hardening
    No
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
    2515
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    8.87kOhm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C