  • WSF452717R00JKEA
WSF452717R00JKEA
advertisement
Manufacturer No:
WSF452717R00JKEA
HK JDW NO:
866-WSF452717R00JKEA
Description:
Metal Film, 17Ohm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF452717R00JKEA
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    17Ohm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W