  • WSF452717R40DHEB
WSF452717R40DHEB
advertisement
Manufacturer No:
WSF452717R40DHEB
HK JDW NO:
866-WSF452717R40DHEB
Description:
Metal Film, 17.4Ohm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF452717R40DHEB
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    17.4Ohm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W