  • WSF45271K620DEEB
WSF45271K620DEEB
advertisement
Manufacturer No:
WSF45271K620DEEB
HK JDW NO:
866-WSF45271K620DEEB
Description:
Metal Film, 1.62kOhm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF45271K620DEEB
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    1.62kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W