  • WSF45271K680JKEB
WSF45271K680JKEB
advertisement
Manufacturer No:
WSF45271K680JKEB
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-WSF45271K680JKEB
Package:
4527
Datasheet:
Description:
Metal Film, 1.68kOhm, 5%,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
WSF45271K680JKEB
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Contact Plating
    Tin
  • Package / Case
    4527
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    1.68kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Composition
    Metal Film
  • Power Rating
    2W