  • WSF4527251R0JKEB
WSF4527251R0JKEB
advertisement
Manufacturer No:
WSF4527251R0JKEB
HK JDW NO:
866-WSF4527251R0JKEB
Step5Bar-code shipping tag
WSF4527251R0JKEB
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    251Ohm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W