  • WSF452725R00FKEB
WSF452725R00FKEB
advertisement
Manufacturer No:
WSF452725R00FKEB
HK JDW NO:
866-WSF452725R00FKEB
Package:
4527
Datasheet:
Description:
Metal Film, 25Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF452725R00FKEB
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    25Ohm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W