  • WSF452733R20FKEK
WSF452733R20FKEK
advertisement
Manufacturer No:
WSF452733R20FKEK
HK JDW NO:
866-WSF452733R20FKEK
Description:
Metal Film, 33.2Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF452733R20FKEK
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    33.2Ohm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W