  • WSF4527392R0FEEB
WSF4527392R0FEEB
advertisement
Manufacturer No:
WSF4527392R0FEEB
HK JDW NO:
866-WSF4527392R0FEEB
Step5Bar-code shipping tag
WSF4527392R0FEEB
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    392Ohm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W