  • WSF452739R00JKEA
WSF452739R00JKEA
advertisement
Manufacturer No:
WSF452739R00JKEA
HK JDW NO:
866-WSF452739R00JKEA
Description:
Metal Film, 39Ohm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF452739R00JKEA
  • Resistance
    39Ohm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C