  • WSF4527499R0DHEA
WSF4527499R0DHEA
advertisement
Manufacturer No:
WSF4527499R0DHEA
HK JDW NO:
866-WSF4527499R0DHEA
Step5Bar-code shipping tag
WSF4527499R0DHEA
    4527
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    499Ohm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W