  • WSF4527515R0FEEK
WSF4527515R0FEEK
advertisement
Manufacturer No:
WSF4527515R0FEEK
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-WSF4527515R0FEEK
Package:
4527
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
WSF4527515R0FEEK
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Contact Plating
    Tin
  • Package / Case
    4527
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    515Ohm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Composition
    Metal Film
  • Power Rating
    2W