  • WSF452753K60DHEK
WSF452753K60DHEK
advertisement
Manufacturer No:
WSF452753K60DHEK
HK JDW NO:
866-WSF452753K60DHEK
Description:
Metal Film, 53.6kOhm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF452753K60DHEK
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    53.6kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W