  • WSF45275K600JKEA
WSF45275K600JKEA
advertisement
Manufacturer No:
WSF45275K600JKEA
HK JDW NO:
866-WSF45275K600JKEA
Description:
Metal Film, 5.6kOhm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF45275K600JKEA
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    5.6kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W