  • WSF45277K150FKEA
WSF45277K150FKEA
advertisement
Manufacturer No:
WSF45277K150FKEA
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-WSF45277K150FKEA
Package:
4527
Datasheet:
Description:
Metal Film, 7.15kOhm, 1%,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
WSF45277K150FKEA
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Contact Plating
    Tin
  • Package / Case
    4527
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    7.15kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Composition
    Metal Film
  • Power Rating
    2W