  • WSF45279K760DEEA
WSF45279K760DEEA
advertisement
Manufacturer No:
WSF45279K760DEEA
HK JDW NO:
866-WSF45279K760DEEA
Step5Bar-code shipping tag
WSF45279K760DEEA
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    9.76kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W