  • WSL2512R3320FTB
WSL2512R3320FTB
advertisement
Manufacturer No:
WSL2512R3320FTB
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-WSL2512R3320FTB
Package:
Datasheet:
WSL2512R3320FTB
Description:
Metal Strip, 332mOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSL2512R3320FTB
    Lead, Tin
  • Number of Pins
    2512
  • Tolerance
    1%
  • Termination
    SMD/SMT
  • Temperature Coefficient
    75 ppm/°C
  • Resistance
    332mOhm
  • Max Operating Temperature
    170°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W
  • Case Code (Metric)
    6432
  • Length
    6.3mm
  • Width
    3.2mm