  • WSN251538R30FEB
WSN251538R30FEB
advertisement
Manufacturer No:
WSN251538R30FEB
HK JDW NO:
866-WSN251538R30FEB
Description:
Wirewound, 38.3Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSN251538R30FEB
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    38.3Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W