  • WSN251544R20DEB
WSN251544R20DEB
advertisement
Manufacturer No:
WSN251544R20DEB
HK JDW NO:
866-WSN251544R20DEB
Description:
Wirewound, 44.2Ohm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSN251544R20DEB
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    44.2Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W