  • WSN4527196R0FEK
WSN4527196R0FEK
advertisement
Manufacturer No:
WSN4527196R0FEK
HK JDW NO:
866-WSN4527196R0FEK
Datasheet:
WSN4527196R0FEK
Description:
Wirewound, 196Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSN4527196R0FEK
    Select All
  • Factory Lead Time
    21 Weeks
  • Packaging
    Bulk
  • Published
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    196Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W