  • WSN45272R870FEA
WSN45272R870FEA
advertisement
Manufacturer No:
WSN45272R870FEA
HK JDW NO:
866-WSN45272R870FEA
Datasheet:
WSN45272R870FEA
Description:
Wirewound, 2.87Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSN45272R870FEA
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    2.87Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W