  • WSN45273R320FEB
WSN45273R320FEB
advertisement
Manufacturer No:
WSN45273R320FEB
HK JDW NO:
866-WSN45273R320FEB
Description:
Wirewound, 3.32Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSN45273R320FEB
    Select All
  • Radiation Hardening
    No
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    3.32Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W