  • WSN452741R70DEB
WSN452741R70DEB
advertisement
Manufacturer No:
WSN452741R70DEB
HK JDW NO:
866-WSN452741R70DEB
Step5Bar-code shipping tag
WSN452741R70DEB
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    41.7Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W