  • WSU120-2000-R13
WSU120-2000-R13
advertisement
Manufacturer No:
WSU120-2000-R13
HK JDW NO:
814-WSU120-2000-R13
Package:
Datasheet:
WSU120-2000-R13
Description:
Quantity:
In Stock : 57
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
WSU120-2000-R13
  • Operating Temperature
    0°C~40°C
  • Size / Dimension
    3.03Lx1.89W x 1.22 H 77.0mmx48.0mmx31.0mm
  • Polarization
    Negative Center
  • Current - Output (Max)
    2A
  • Voltage - Input
    90V~264VAC
  • Output Power
    24W
  • Voltage - Output
    12V
  • Output Connector
    Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
  • No Load Power Consumption
    100mW Max